3 user online | 3 Guest and 0 Registered

B

  • Babalık İznimi Nasıl Kullanabilirim?
    Babalık izni 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 104. maddesine istinaden çocuğu dünyaya gelen devlet memuruna 10 gün verilir. Bu süre çocuğun dünyaya geldiği tarihten itibaren ...